ARKTEAM, ARK' ın Türkiye genelinde gençler için düzenlediği organizasyonların tanıtımını, satışını yapan ve uygulamasında görev alan arkadaşların oluşturduğu takımdır.

ARKTEAM' e katılarak eğlenerek para kazanabilir, popüler organizasyonlarda görev alabilir , yeni kişiler tanıyıp arkadaşlıklar kurabilirsin.

Üniversitende veya lisende ARK Organizasyon'un takımında olmaya var mısın?
Ark Organizasyon olarak 14 senedir onbinlerce genci festival ve partilerimizde buluşturduk. Onbinler beraber eğlendik, beraber coştuk.

Bir çok organizasyonda Kenan Doğulu, Serdar Ortaç, İbrahim Tatlıses, Demet Akalın, Bengü, Hande Yener, Alex, Duman, Gripin, Milk & Sugar, David Vendetta, Hüseyin Karadayı gibi yıldızlarla muhteşem partiler düzenledik. Bunların hepsinde ARK Organizasyon kadar üniversite ve li temsilcilerimizin de payı vardı.

Birlikte çalıştık, birlikte eğlendik, birlikte kazandık...

ARK Organizasyon Türkiye Genelindeki tüm liselerde ve üniversitelerde organizasyonlarında görev alacak, organizasyonlarını tanıtıp pazarlayarak eğlenerek para kazanacak takım arkadaşları arıyor.

Arkteam'e katılarak örneğin Uludağ'daki Winterfest Üniversiteler haftasında hem çalışıp hem de eğlenebilirsin.
Bunun dışında Uludağ'daki partilerde arkadaşlarını yönlendirerek ekstra para kazanabilir. Partilere ARKTeam üyesi olarak ücretsiz girebilirsin.

Arkteam'e katılmak ücretli mi?
Hayır. Ark Team'e katılmak için hiçbir ücret ödemene gerek yok.

Arkteam'e her üniversiteden ve liseden katilabilir miyim ?
Evet. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Konya, Eskişehir, Adana, Trabzon, Erzurum vs..
Hiç farketmez kendine güvenmen yeterli...

Ark üniversitemizdeki kulüplerin düzenlediği faliyetlere destek olur mu?
Evet, Ark 14 senedir düzenlediği organizasyonlarla ulaştığı tecrübe ve sponsorlarıyla kazandığı işbirliği olanaklarını kulüpler ile paylaşabilir. Tüm organizasyonlarınızı bize bildirin, beraber çalışalım...

Gel sen de ARKTEAM' e katıl var mısın? ARKTEAM'e katılmak için ne yapmalısın?
0212 358 30 55 veya 0532 202 08 91 noyu araman veya ferhat@arkorg.com' a mail atman ya da aşağıdaki formu doldurup bize göndermen yeterli.

Arkteam Başvuru Formu
Adınız Soyadınız:
Email:
Okul veya Üniversite Adı:
Şehir:
GSM:
Sabit Tel:
Mesajınız: