"BİLYONER WINTERFEST'TE BEN DE VARIM!" KAMPANYA KURALLARI
Şansıma güveniyorum odaya yatmadan yatmaya giderim, tüm gün kayak yapar, partilerde eğlenirim, 3 yıldız - 5 yıldız ile ilgilenmem her koşulda kalırım diyorsan, oda tipini seçip, festivalin en düşük konaklama ücreti üzerinden ödemeni gerçekleştirebilirsin. Şansını deneyip, en düşük ücretle 5 yıldızlı otelde kalma fırsatı yakalayabilirsin! Eğer odan 5 yıldızlı bir otel gelmese bile yine ödediğiniz ücret normalde 3 yıldızlı otele vereceğiniz ücretten daha az olacak. Sınırlı sayıda satılacak ekstra indirimli promosyon fiyatlarla katılımcılar Grand Yazıcı, Kervansaray, Genç Yazıcı veya Er-Ta Soyak veya Kar otellerinden birinde konaklayabilecekler. Tüm oteller her şey dahil konaklama konseptiyle hizmet vermektedir. Müsaitlik doğrultusunda konaklama otelleri katılımcılara festival başlamadan 3 gün önce bildirilecektir.
30 Ocak- 03 Şubat "Ben de Varım!" Fiyatlar
2'Lİ ODALAR: 1190 TL
3'LÜ ODALAR: 990 TL
4'LÜ ODALAR: 890 TL
3-7 Şubat ve 10-14 Şubat "Ben de Varım!" Fiyatlar
2'Lİ ODALAR: 890 TL
3'LÜ ODALAR: 790 TL
4'LÜ ODALAR: 650 TL

BİLYONER WINTERFEST DIAMOND PACK AVANTAJLARI NELER?
1- Vibe'a 4 Gün Boyunca Ücretsiz Giriş Hakkı + Birer adet yabancı içki veya kokteyl
2- Kayak Odasısında Da Parti Olur mu? -Festivalin 3. Günü 21:30-00:00 Yerli Yabancı Limitsiz İçki ve Red Bull Kokteylleri
3- BBQ Parti-Festivalin 4. Günü 20:00-22:00 Sucuk Ekmek ve Limitsiz Efes Pilsen
4- Boygar - Özay Özaltın - Duygu Soylu - Deha Bilimler ile Bilyoner Winterfest'in Saklı Eğlencesi Kuytu'da After Hour Party Her hafta 2. ve 3. Gün Birer adet yabancı içki-kokteyl
5- Beceren After-Ski Party'lerinde ve Vibe'da Öncelikli Stand Hakkı DIAMOND PACK ÜCRETİ: 250 TL (Sınırlı sayıda satılacaktır)

BİLYONER WINTERFEST DIAMOND PACK!
Sonsuzluk ve Ötesine yapacağın heyecan dolu yolculukta tüm after-ski partiler, konserler ve özel etkinlikler Bilyoner Winterfest Diamond Pack'te! Avantajlı paketi satın alarak aşağıdaki avantajların tümünü 250 TL'ye elde edebilirsin!

Otobüs kalkış noktaları nerelerdir?
İstanbul' da Ataköy Olimpiyat Evi Önü (06:00) 4.Levent Saphire AVM Yanı Otopark(07:00)-Kadıköy En Yeni Salı Pazarı (E5 Medeniyet Üni. Yanı)(08:00) / Ankara'da Bilkent Nizamiye Otoparkı(05:00) / İzmir' de Atatürk Meydanı(08:00)' ndan kalkmaktadır.

Ödeme yapmak istiyorum fakat kontenjan dolu gözüküyor.
Sisteme girmiş olduğunuz rezervasyonlar ödeme gerçekleşene kadar ön kayıt olarak bekler. Ödeme gününde ön kayıt olarak bekleyen rezervasyonunuza ait oda tipi müsait değilse sistem ödeme kabul etmez ve de bir süre sonra bu ön kayıt silinir. Bu sebeple kayıt açıldığında en hızlı şekilde ödeme yapmak önemlidir.

İlan edilen fiyatlar tek gece mi yoksa paket mi?
Kişibaşı olarak ilan ettiğimiz fiyatlar 4 gece için toplam fiyatlardır.

Konserlere giriş ücretli mi?
Evet. Katılmak istediğiniz konserler için giriş ücretlidir. Ödemeler ve rezervasyon Uludağ'da Grand Yazıcı satış masasında yapılmaktadır.

Ulaşım Ücreti Tek yön mü? Gidiş-Dönüş mü?
Ulaşım hizmeti ücreti Gidiş-Dönüş olarak belirtilmiştir.

Afterski partileri ücretli mi?
Hayır, Bilyoner Winterfest misafirleri için bu partilere katılım ücretsizdir.